Odkryj łóżka Bonami Selection | Wybierz swoje nowe łóżko →
50 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Dywany według Twojego wyboru

Dywan z rodzajem splotu saxony ma równą powierzchnię i gładki, jednorodny wygląd. Włókna stoją równo i skierowane są ku górze. Są gęste i w większości krótkie.

Dywan z rodzajem splotu saxony ma równą powierzchnię i gładki, jednorodny wygląd. Włókna stoją równo i skierowane są ku górze. Są gęste i w większości krótkie.

Filtry
4
W magazynie
Zniżki
Nowości
Premium
Filtry
4
Ornamenty
Odpowiednie do podgrzewanych podłóg
Rodzaj splotu (saxony)
Oklejone krawędzie
Usuń filtry
13 wyników
Bestsellery
Kolor
ZielonyZielonyZielony (5)CzerwonyCzerwonyCzerwony (3)NiebieskiNiebieskiNiebieski (3)TurkusowyTurkusowyTurkusowy (3)BrązowyBrązowyBrązowy (2)ŻółtyŻółtyŻółty (0)BiałyBiałyBiały (0)CzarnyCzarnyCzarny (0)PomarańczowyPomarańczowyPomarańczowy (0)RóżowyRóżowyRóżowy (0)FioletowyFioletowyFioletowy (0)SzarySzarySzary (0)KolorowyKolorowyKolorowy (0)PrzezroczystyPrzezroczystyPrzezroczysty (0)BeżowyBeżowyBeżowy (0)SrebrnySrebrnySrebrny (0)ZłotyZłotyZłoty (0)NaturalnyNaturalnyNaturalny (0)
Cena
Długość włosia dywanu
Wszystkie filtry